cookies. Enligt lagen om elektronisk kommunikation från den 25 juli 2003, ska alla som besöker webbsidor informeras om att cookies används och vad de används till. En cookie är en datafil som lagras i din dator. Cookien innehåller ingen personinformation utan används för att göra det lättare för dig att använda vår tjänst. På denna webbsida används cookies. Om du fortsätter att använda webbplatsen så accepterar du detta.

Region Stockholms verksamhetskonferens

Kategori
Föreningsstyrelsen
Datum
2017-09-24 09:00 - 16:00
Plats
World Trade Center rum Manhattan

Regionstyrelsen bjuder in alla föreningsstyrelser att vara med och påverka Hyresgästföreningen region Stockholms kommande verksamhetsplan som, enligt beslut i förbundsstyrelsen, från och med nästa år kommer att vara tvåårig.

 
 

Alla datum

  • 2017-09-24 09:00 - 16:00

Powered by iCagenda